+420 483 320 737
+420 606 332 044

NOVINKY

Podívejte se na časově uspořádaný přehled všech novinek, které jsme si pro vás na našem webu fabos.cz připravili. Najdete zde přehled všech našich výstav, kterých jsme se účastnili, rozšíření našeho sortimentu nebo třeba odkazy na články o minulých módních trendech.

KVĚTINOVÁ KOLEKCE

PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOCE 2022

Vánoce, Christmas, Noël

VLOČKY 2022

ROK TYGRA

VLČÍ MÁK

STOJÍMEZAUKRAJINOU

Ukraine,war,peace

SVATÝ VALENTÝN KOLEKCE

svatý valentýn, láska

PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOCE 2021

Vánoce, Christmas, Noël

VÁNOČNÍ DEKORACE VÁNOČNÍ STRO

NOVÁ KOLEKCE PODZIM / ZIMA 2021

FLOWER POWER FABOS

OPÁLOVÁ KOLEKCE FABOS

ANDĚLÉ FABOS

NOVINKY FABOS PODZIM / ZIMA 2020

VÝPRODEJ KOMPONENTŮ

Nepropásněte náš speciální výprodej komponentů v povrchové úpravě RHODIUM za velmi výhodné ceny. Polotovary Vám poslouží k výrobě originálních antialergenních šperků. Všechny jsou vyrobeny v naší firmě FaBos v Jablonci nad Nisou.

vyprodej,sleva,komponenty,polotovary,rivoli,luzka,fabos,nausnice,naramek

ŠTRASOVÉ DÍLY

Využijte naši speciální akci na nákup štrasových mezidílů různých barev a tvarových provedení. S pomocí těchto lesklých mezidílů ve stříbrném provedení rozzáříte náušnice, náhrdelníky, náramky a další šperky.

stras,mezidil,letovane,kamenove,akce,fabos,jablonec

STYL A KABO - JARO 2020

Zveme Vás na další, letos již 55.ročník STYL a KABO. Tradičního mezinárodního veletrhu se zůčastní i naše firma FABOS. Prezentovat se budou zajímavé novinky ze světa módy a šperků, které jsme pro Vás připravili pro tuto sezónu. Naše šperky s použitými kameny SWAROVSKI rozzáří Vaše všední dny a podtrhnou osobní styl. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, swarovski, madeinjablonec, bizuterie, sperky, stylakabo, brno, veletrh

SVATÝ VALENTÝN 2020

Svátek svatého Valentýna se blíží a s ním i příležitost projevit lásku milované osobě. K tomu Vám pomohou krásné šperky s Valentýnskou tématikou zdobené blýskavými kameny SWAROVSKI. Ke každému šperku dostanete praktickou dárkovou krabičku. Přejeme Vám ať potěšíte obdarovaného ale i sebe a společně si užijete svátek zamilovaných. Váš tým Fabos

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, sperky, valentyn, laska, srdce, darek

PROVOZ E-SHOPU O VÁNOCÍCH 2019

Vážení zákazníci! Velmi si vážíme Vaší přízně v tomto roce a děkujeme za skvělou spolupráci. Rádi bychom Vás upozornili, že veškeré objednávky přijaté v období 19.12.2019 (od 11:00) do 5.1.2020 budou z důvodu celozávodní dovolené vyřízené až 6.1.2020. Děkujeme mnohokrát za pochopení a zároveň Vám přejeme klidné prožití Vánočních svátků, veselého Silvestra a do roku 2020 mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. Váš FaBOS.cz

fabos, swarovski, vanoce, pf2019, provoz, e-shop, dovolena, bizuterie, objednavka

PRYSKYŘICE

Nabízíme pro Vás pryskyřici v pěti barevných provedeních. Jednoduchým způsobem použitelná, vzhledem nahrazující sklo. S širokými možnostmi použití, např. do našich lůžek. Kreativním způsobem vytvoříte originální šperky dle Vaší fantazie.

fabos,e-shop,pryskyrice,gedeo,luzka

PROVOZ E-SHOPU O SVÁTCÍCH

Vážení zákazníci! Velmi si vážíme Vaší přízně v tomto roce a děkujeme za skvělou spolupráci. Rádi bychom Vás upozornili, že veškeré objednávky přijaté v období 20.12.2018 (od 11:00) do 2.1.2019 budou z důvodu celozávodní dovolené vyřízené až 3.1.2019. Velmi děkujeme za pochopení a zároveň Vám přejeme klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a do roku 2019 spoustu úspěchů i radosti. Váš FaBOS.cz

fabos, swarovski, vanoce, pf2019, provoz, e-shop, dovolena, bizuterie, objednavka

DORUČENÍ OBJEDNÁVEK DO VÁNOC

Vážení zákazníci! Ačkoli se snažíme Vaše objednávky expedovat hned, jak je to možné, doručovatelé balíčků mají plné ruce práce, a tak již nemůžeme zaručit doručení do 2 pracovních dnů! A tak veškeré objednávky, které přijmeme po 19.12.2018 (od 10:00) sice vyřídíme, ale doručení do Štědrého dne bohužel zaručit nemůžeme. Děkujeme za pochopení!

fabos, swarovski, vanoce, objednavka, doruceni, jablonec

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY PRAHA -

Srdečně Vás zveme na již desátý ročník Stříbrných vánočních dnů, které se již tradičně konají na výstavišti Letňany v Praze. Z Jablonce Vám vezeme spoustu krásné bižuterie, se kterou pod stromečkem uděláte zcela jistě radost! Přijďte nasát vánoční atmosféru, pobavit se a zároveň nakoupit dárky pro Vaše blízké, kamarády i kolegy. Pro vstup zcela zdarma klikněte prosím na tento odkaz: http://vanocnidny.cz/vystavovatel/voucher?v=0d5a88ba36bf0a3513113d28e625a907 Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, swarovski, veletrh, praha, letnany, vanoce, vstupenky, zdarma, sperky

VÁNOČNÍ VELETRHY BRNO 2018

Vánoční atmosféra, inspirace pro nákup dárků, zábavný doprovodný program – to vše nabídnou od 7. do 16. prosince 2018 Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti. A Fabos se svou novou kolekcí již tradičně nebude chybět! A tak nás přijďte navštívit, těšíme se na Vás!

fabos, swarovski, veletrh, bizuterie, vanoce, brno,darky, vystaviste

WORLD OF BEAUTY 2018 - PODZIM

Téměř 350 vystavovatelů, soutěže a bohatý doprovodný program! To a ještě mnohem více můžete ve dnech 7.-8.září vidět na letňanském výstavišti v Praze, kde se koná 26. mezinárodní veletrh kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu! FaBOS se svým třpytivým stánkem zde opět nebude chybět, a tak se přijďte podívat na novinky z jablonecké výroby. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, swarovski, veletrh, bizuterie, kosmetika, sperky, worldofbeauty, praha, 2018

KŘEHKÁ KRÁSA 2018

Svaz výrobců skla a bižuterie Vás zve do jabloneckého Eurocentra na 7. ročník výstavy Křehká krása, která se koná ve dnech 9. – 12. srpna 2018. Opět se Vám naskytne možnost nakoupit krásné šperky a sklo přímo od výrobce, dozvědět se více o samotné výrobě a v neposlední řadě si některé techniky sami vyzkoušet. Celou akci provází pestrý doprovodný program, kde mimo jiné můžete shlédnout i celou prestižní módní přehlídku "Made in Jablonec" s podtitulem 100 let inspirace. Přijďte nás navštívit a na vlastní kůži vyzkoušet novinky, které jsme pro Vás nachystali! Těšíme se na Vás, FaBOS Jablonec.

fabos, swarovski, madeinjablonec, bizuterie, crystals, sperky, krehka, krasa, 2018

STYL A KABO - JARO 2018

Již od roku 1993 je veletrh módy STYL obchodním vrcholem módního průmyslu nejen pro Českou republiku, ale také pro Slovesnko a země východní Evropy. Nenechte si tento jedinečný veltrh utéct a navštivte i náš stánek na brněnském výstavišti ve dnech 17. - 19. února 2018. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, swarovski, madeinjablonec, bizuterie, sperky, stylakabo, brno, veletrh

WORLD OF BEAUTY - JARO 2018

Nahlédněte do fotogalerie minulých ročníků a věřte, že také zatoužíte být součástí tohoto veletrhu plném krásy. Zapište si tedy do diáře datum 16. - 17. března a přijďte nás navštívit. Čeká Vás bohatý doprovodný program plný soutěží, módních přehlídek i milých překvapení. Těšíme se na Vás v PVA Expo Letňany Praha!

fabos, swarovski, kosmetika, bizuterie, sperky, worldofbeauty, praha, veletrh

PROVOZ E-SHOPU O SVÁTCÍCH

Vážení zákazníci! Děkujeme za důvěru, kterou do nás každý rok vkládáte. Rádi bychom Vás upozornili, že veškeré objednávky přijaté v období 21.12.2017 (od 11:00) do 1.1.2018 budou z důvodu dovolené vyřízeny až 2.1.2018. Velmi děkujeme za pochopení a zároveň Vám přejeme klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a do roku 2018 spoustu úspěchů i radosti. Váš FaBOS

fabos, swarovski, bizuterie, vanoce, pf2018, crystal, chrismtas, jablonec

NOVINKA! BECHARMED BEADS!

Buďte jedinečná a vytvořte si vlastní, originální, luxusní náramek a náhrdelník! Krásné korálky z kolekce Swarovski BeCharmed si nyní koupíte přímo na našem e-shopu za skvělou cenu! Navíc u nás pořídíte rovnou i navlékací náramek a náhrdelník prvotřídní kvality v rhodiové povrchové úpravě. I nadále máme v plánu nabídku Swarovki crystals rozšiřovat, a tak, pokud sháníte další typy či barvy korálků, neváhejte nás kontaktovat na info@efabos.cz.

fabos, eshop, swarovski, becharmed, beads, stopper, naramek, rhodium

INTERBEAUTY PRAGUE 2017 - PODZIM

Srdečně Vás zveme na tradiční veletrh Interbeauty Prague, který se bude konat ve dnech 20. - 21.10.2017, v aréalu pražského výstaviště Holešovice. Brány veletrhu pro Vás budou otvřeny od 9:00 do 18:00 a přichystán je pro Vás bohatý doprovodný program. Přijďte si nakoupit novinky z naší výroby, za výhodné veletržní ceny! Těšíme se na Vás.

fabos, swarovski, interbeauty, prague, praha, veletrh, holesovice, 2017, bizuterie

KŘEHKÁ KRÁSA 2017

Na již šestý ročník výstavy skla a bižuterie „Křehká krása 2017“ se můžete těšit ve dnech 10. - 13. srpna. V areálu jabloneckého Eurocentra se opět představí 45 výrobců skla a bižuterie a FaBOS mezi nimi nebude chybět! Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější kousky z naší výroby a obohaťte svou šperkovnici o nové šperky, vyrobené v Jablonci nad Nisou! Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, jablonec, krehka, krasa, swarovski, bizuterie, 2017, sperky, sklo

NOVINKA! EPOXIDOVÉ ČOČKY V PRODE

Léto je ideální pro výrobu vlastních, originálních a bláznivých šperků! A není snad jednodušší technika, než kterou nabízí naše epoxy lůžka ve spojení s epoxidovými čočkami! Jednoduše nalepte samolepící čočku na vybraný motiv, vystřihněte a lepidlem vlepte do lůžka! Fantazii se meze nekladou, vyzkoušejte si vyrobit originální šperk hned teď!

eshop, fabos, epoxid, epoxy, cocka, luzko, sperky, jablonec, samolepici

PROVOZNÍ DOBA PRODEJNY V ČERVENCI

Vážení zákaznící. Rádi bychom Vás upozornili, na změnu provozní doby e-shopu a kamenné prodejny v Jablonci, v čevrenci 2017.

Pondělí 3.7. - 8:00 - 16:00
Úterý 4.7. - 8:00 - 15:00
Středa 5.7. - ZAVŘENO (státní svátek)
Čtvrtek 6.7. - ZAVŘENO (státní svátek)
Pátek 7.7. - ZAVŘENO (celozávodní dovolená)
Sobota + Neděle 8.-9.7 - Zavřeno

Veškeré objednávky odeslané 4.7. po 15:00, budou vyřízeny v pondělí 10.7. Od tohoto data bude také opět v platnosti běžná otevírací doba prodejny v Jablonci nad Nisou (Květinová 1, Jablonec nad Nisou). Děkujeme za pochopení! Vás tým FaBOS :-)

fabos, eshop, prodejna, oteviraci, doba, cervenec, 2017, provoz, jablonec

POZVÁNKA NA WORKSHOP

Srdečně Vás zveme na náš první, letní workshop, pod vedením specialistky Ivy Mastníkové. Naučte se základní i pokročilejší techniky pro výrobu vlastních originálních šperků, a jeden si rovnou odneste domů! Workshop se koná 20.06.2017 od 16:00 na prodejně FaBOS, Květinová 1, Jablonec nad Nisou. Cena workshopu je 300,-Kč. V této ceně je již zahrnut veškerý materiál, z kterého si šperk vyrobíte (a který Vám zůstane), propůjčení nářadí a samozřejmě rady nad zlato! Závazné přihlášky posílejte e-mailem na: info@efabos.cz (do přihlášky uveďte celé své jméno, telefonní kontakt a případně, co by jste se chtěl/a na workshopu dozvědět). Pozor! Kapacita workshopu je omezená! Těšíme se na Vaši návštěvu! Váš tým FaBOS :-)

fabos, eshop, workshop, sperky, bizuterie, kurz, vyroby, swarovski, jablonec

PROVOZ E-SHOPU O SVÁTCÍCH

Vážení zákazníci. Děkujeme za Vaši přízeň! A protože i my potřebujeme uplést čerstvé pomlázky, upéct beránky a nazdobit vajíčka, budou veškeré objednávky odeslané ve čtvrtek odpoledne (po 15:00 hod) a o svátcích, vyřizované až v úterý 18.4.2017. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Velikonoce! Váš tým eFaBOS.cz

fabos, eshop, swarovski, komponenty, bizuterie, velikonoce, nahrdelnik, jablonec

NOVINKA! SWAROVSKI HOTFIX PEARL!

Nažehlovací kameny Swarovski hot fix jste si natolik oblíbili, že jsme se rozhodli naší nabídku rozšířit! A tak kromě nových barev, na e-shopu přibyly hotfix perličky v základních barvách. Nabídku pro Vás samozřejmě budeme dále rozšiřovat. V případě zájmu o konkrétní barvu, či velikost Swarovski hotfix kamenů, nás neváhejte kontaktovat.

fabos, eshop, swarovski, hotfix, nazehlovaci, pearl, perle, crystals, elements

NOVINKA! SWAROVSKI XILION BEADS

Přívítejte jaro zářivými barvami, které Vám přínášíme v podobě oblíbených korálků Swarovski Xilion Beads 5328.V nabídce momentálně máme dvě velikosti, pestré barvy a to vše za úžasně nízké ceny! Tak neváhejte a popusťte uzdu své fantazii! Z korálků vytvářejte náhrelníky, náramky, náušnice, módní doplňky a mnoho dalšího!

fabos, eshop, swarovski, xilion, beads, 5328, crystals, koralky

INTERBEAUTY PRAGUE 2017 - JARO

Další ročník oblíbeného veletrhu Interbeauty Prague je tu! První termín tohoto veletrhu vychází na 21.-22.4.2017 a opět se na Vás budeme těšit v krásných prostorách pražského výstviště Holešovice. FaBOS pro Vás má i tentokrát spoustu novinek, nejen z kolekce Made with Swarovski Crystals, za výhodné veletržní ceny! Jako každý rok na Vás také čeká bohatý doprovodný program, profesionální péče o tělo a mezinárodní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech, profesionální make-upové soutěže MAKECUP make-up awards a MAKE UP 2017 a soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP. Rozhodně se máte na co těšit! Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, swarovski, interbeauty, prague, praha, veletrh, holesovice, 2017, bizuterie

STYL A KABO 2017 - ÚNOR

Jaké novinky v módě máme čekat další sezónu, která je už za dveřmi? Přijďte se inspirovat a doplnit šatníky, botníky i šperkovnice! Brněnské výstaviště se opět zaplní těmi nejžhavějšími trendy a ani tentokrát FaBOS nebude chybět! Styl a Kabo je jedním z nejprestižnějších veletrhů s bohatým doprovodným programem. Přijďte nás navštívit ve dnech 18.-20.2.2017 v pavilonu P (stánek 426D), brněnského výstaviště. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, brno,styl, kabo, 2017, swarovski, bizuterie, madeinjablonec, sperky

NOVINKA! SWAROVSKI HOT FIX CRYSTAL

Vytvořte si originální design oblečení pomocí vysoce kvalitních nažehlovacích kamínků Swarovski HOT FIX. Kameny se prodávají ve třech různých brusech, které zaručují perfektní třpyt. Spodní plocha kamene je opatřena vrstvou vysoce kvalitního lepidla, které se po zahřátí vpije do textílie a vytvoří tak pevné spojení s kamenem. Pokud sháníte jinou velikost, či barvu, neváhejte nás kontaktovat! Swarovski Crystals pro Vás dodává firma FaBOS s.r.o. z Jablonce nad Nisou.

fabos, swarovski, hotfix, nazehlovaci, kaminky, cystals, elements, obleceni, rose

♥ VALENTÝNSKÁ AKCE 2017

Blíží se svátek všech zamilovaných, a tak jsme pro Vás připravili speciální Valentýnskou akci! Na jakýkoli produkt z našeho e-shopu ve tvaru srdce od nás obdržíte slevu 5%! Do této akce jsou zahrnuty veškeré komponenty, korálky i hotová bižuterie. Akce trvá pouze do 14.2.2017 a sleva Vám bude odečtena až po odeslání objednávky. A abyste měli z čeho vybírat, přidali jsme do kategorie "Šperky made with SWAROVSKI Crystals" třpytivé novinky. Přejeme krásného Valentýna ♥

fabos, swarovski, valentyn, srdce, sperk, jablonec, bizuterie, laska

WORLD OF BEAUTY AND SPA 2017 - JARO

Jaké trendy v líčení, kosmetice a vizáži nás čekájí následující léto? To vše se dozvíme na jarním mezinárodním veletrhu World of Beauty and Spa, který se již tradičně koná v halách letňanského výstaviště PVA Expo Praha. Veletrh se koná ve dnech 10.-11.března 2017 a představí se na něm až 350 vystavovatelů. FaBOS samozřejmě nebude chybět a přiveze Vám novinky jablonecké bižuterie doplněné třpytivými krystaly Swarovski. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, swarovski, bizuterie, veletrh, worldofbeauty, 2017, praha, madeinjablonec, info

SVATEBNÍ VELETRH V HOTELU DIPLOMAT

Chystáte letos svatbu, ale nevíte, čím začít? Vše na jednom místě, to je Svatební veletrh Diplomat 2017. Termín konání je 3.2. (14:00-20:00) - 4.2. (9:30-17:30). I letos Vám do Prahy vezeme nádhernou, originální bižuterii nejen pro nevěsty! Ať už hledáte doplňky na svatbu, maturitní večírek, nebo jen drobný šperk drahé polovičce k Valentýnu, rozhodně nás přijďte návštívit a pokochat se nazdobenými prostory čtyřhvězdičkového hotelu Diplomat. Těšíme se na Vás.

fabos, swarovski, svatebni, veletrh, diplomat, maturitni, vecirek, sperky, 2017

PROVOZ E-SHOPU PŘES SVÁTKY

Vážení zákazníci! Děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte. Rádi bychom Vás upozornili, že veškeré objednávky přijaté v období 22.12.2016 (od 11:00) do 1.1.2017 budou z důvodu dovolené vyřízeny až 2.1.2017. Velmi děkujeme za pochopení a zároveň Vám přejeme klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a do roku 2016 spoustu úspěchů i radosti. Váš FaBOS

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, vanoce, silvestr, dovolena, pf2017, svatky

BRNĚNSKÉ VÁNOČNÍ TRHY 2016

Již tento týden se otevřou brány brněnského výstaviště a odstartuje se jubilejní 40.ročník brněnských vánočních trhů. Opět nás čeká velmi pestrý doprovodný program a své zboží představí na 485 firem. FaBOS bude opět jednou z nich. Ve dnech 9.-18.12.2016 se na Vás těšíme a věříme, že spolu opět vybereme ty nejkrásnější vánoční dárky, třeba i z nové kolekce s kameny Swarovski.

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, vanocni trhy, brno, darky, veletrh

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY PRAHA 20

Přijďte nasát vánoční atmosféru na 8. veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží, Stříbrné vánoční dny 2016. Tradičně se na Vás těšíme na výstavišti PVA Expo v Letňanech (Hala 2, stánek číslo C40), kam pro Vás vezeme novinky z jablonecké výroby. Nádherné šperky, ketré udělají radost nejen na Štědrý den. A letos s sebou poprvé vezeme i třpytivé ozdoby na stromeček se Swarovski Crystals! Těšíme se na Vaši návštěvu.

fabos, stribrne, vanocnidny, swarovski, bizuterie, darky, crystals, praha, vanoce2016

INTERBEAUTY PRAGUE 2016 - PODZIM

Interbeauty je veletrh s dlouholetou tradicí, který již není třeba představovat. Opět se pražské Holešovice zaplní stánky plné krásy a FaBOS samozřejmě nebude chybět. Přijďte nakoupit svou oblíbenou bižuterii za speciální veletržní ceny. A pro ty, co neradi nakupují na poslední chvíli, je toto skvělá příležitost pro nákup nádherných vánočních dárků. :o) Těšíme se na Vás!

Fabos, interbeauty, praha, 2016, sperky, bizuterie, swarovski, elements, veletrh, moda

HODINY A KLENOTY 2016

Jubilejní 25. ročník mezinárodní specializované výstavy hodin, šperků a v neposlední řadě originální bižuterie a doplňkového zboží! Přijeďte nás navštívit na výstaviště v Holešovicích a nechte se okouzlit třpytem nádherného sortimentu. Výstava probíhá ve dnech 29.9. - 1.10. 2016. Těšíme se na Vás!

fabos, hodiny, klenoty, 2016, made in Jablonec, holesovice, praha, swarovski, bizuterie

STYL A KABO 2016 - SRPEN

Skvělá zpráva pro všechny milovnice a milovníky módy, obuvi a hlavně originálních šperků! Opět se brněnské výstaviště zaplní těmi nejžhavějšími trendy a ani tentokrát FaBOS nebude chybět! Styl a Kabo je jedním z nejprestižnějších veletrhů s bohatým doprovodným programem. Přijďte nás navštívit ve dnech 27.-29.8.2016 v pavilonu P (stánek 425C), brněnského výstaviště. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, brno,styl, kabo, 2016, swarovski, bizuterie, madeinjablonec, sperky

KŘEHKÁ KRÁSA 2016

Největší výstava skla a bižuterie v Čechách, přímo v centru Jablonce nad Nisou. Křehká krása je událost, kterou si rozhodně nenechte ujít! Reprezentativní výstava českého skla a bižuterie bude doprovázena ukázkami vybraných technik zpracování skla a bižuterie, tvůrčími dílnami, programem pro děti a koncerty různých hudebních kapel. V ceně vstupného, které činí 50,-Kč, je také vstup do přilehlého muzea skla a bižuterie. Již tradičně bude po celé čtyři dny probíhat, v lednu zcela vyprodaná módní přehlídka Made in Jablonec 2016, o které jsme Vám psali na našem blogu (odkaz na článek ZDE). Těšíme se na Vás 11.-14.srpna 2016 v Eurocentru Jablonec nad Nisou.

fabos, jablonec, vystava, krehka krasa, 2016, made in jablonec, swarovski, bizuterie, sklo, sperky, eurocentrum

WORLD OF BEAUTY AND SPA 2016 - PODZ

Po letních prázdninách se nám s velerthy opět roztrhnul pytel. A jako každý rok, ani letos nebudeme chybět na World of Beauty and Spa 2016! Tento mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu se koná 9.-10.září na letňanském výstavišti PVA Expo Praha. A na co se můžete těšit? Soutěže, nové trendy, bohatý doporvodný program a hlavně novinky na nadcházející sezónu bižuterie FaBOS!

fabos, jablonec, bizuterie, sperky, swarovski, praha, veletrh, world of beauty, jaro 2016

BARVY SWAROVSKI - LÉTO 2016 A 2017

Vytvořte si vlastní kolekci šperků se Swarovski elements v nejnovějších barvách! Léto 2016 se ponese v něžných a pastelových barvách a my Vám nabízíme novinku Blush Rose a Smokey Mauve. Pravým opakem jsou pak novinky pro léto 2017, kdy se v divokém kontrastu představují barvy Yellow Opal a Graphite. A pokud dáváte přednost již hotové bižuterii, i tu jsme pro Vás s těmito barvami připravili. To vše najdete v kategoriích "Swarovski elements" a "Šperky Swarovski, bižuterie".

Swarovski, fabos, eshop, rivoli, blush rose, graphite, Yellow opal, novinky, leto

NOVÉ BARVY SWAROVSKI

Jarní slunné dny přímo nabádají k nošení pestrých barev! Podívejte se do kategorie "Swarovski elements", kde najdete zcela nové barvy kamenů Swarovski v základních velikostech. A pokud preferujete již hotovou bižuterii, neváhejte a prozkoumejte kategorii "Šperky Swarovski Bižuterie", kterou jsme rozšířili o nové náušnice, náramky i náhrdelníky. Jako výrobci Vám samozřejmě rádi vyjdeme vstříc, pokud si budete přát nechat vyrobit speciální barevnou variantu s kameny Swarovki Rivoli. ☺ Stačí se s námi domluvit na info@efabos.cz

fabos, swarovski, rivoli, náramek, náušnice, náhrdelník, elements, crystals, bizuterie

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Ceníme si Vaší přízně, a proto za Vás zaplatíme poštovné! Stačí, když splníte podmínku minimálního nákupu za 1000,-Kč a během dokončování objednávky při upřesňování dodacích a platebních podmínek zvolíte variantu "DORUČENÍ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1000KČ". Doufáme, že Vám tato změna zpříjemní nakupování na našem e-shopu. Poštovné zdarma platí pouze pro objednávky odesílané na území České republiky.

fabos, postovne, zdarma, jablonec, bizuterie, swarovski, eshop, sperky, doruceni

INTERBEAUTY PRAGUE 2016 - JARO

Na jednom z největších veletrhů krásy FaBOS nesmí chybět! A tak se těšíme na Vaši návštěvu veletrhu Interbeauty Prague 2016 v pražských Holešovicích. Těšit se můžete na velmi pestrý doprovodný program a hlavně na nejžhavější novinky z výroby jablonecké bižuterie, které s sebou vezeme! Kolekce FaBOS jaro/léto 2016 poprvé na veletrhu a i zde můžete nakoupit svou oblíbenou bižuterii za speciální veletržní ceny. Těšíme se na Vás!

Fabos, interbeauty, prague, 2016, sperky, bizuterie, swarovski, veletrh, moda

PŘEHLÍDKA MADE IN JABLONEC 2016

Rozjíždíme další novinku na našich stránkách! Mnozí z Vás si již všimli ikonky "BLOG" na středové liště e-shopu. Právě sem budeme vkládat články, zajímavosti i novinky ze světa módy a bižuterie. Právě teď jsme vložili článek o módní přehlídce Made in Jablonec 2016. Pokud máte nápad nebo připomínku, napište nám ji na mailovou adresu info@efabos.cz. Vašich názorů si ceníme! :-)

fabos, blog, made in jablonec 2016, clanek, bizuterie, four season, swarovski, models, fashion

NOVÉ FILIGRÁNY PRO VÁS

Stále se snažíme, aby pro Vás byl nákup na našem e-shopu co nejpříjemnější. Proto na našich stránkách neustále pracujeme. Nyní jsme pro Vás kompletně upravili kategorii filigránů. Přidali jsme nové fotografie, podrobný popis, zobrazené skladové množství a spoustu nových tvarů i rozměrů, včetně nově přidaných filigránových přívěsků! Věříme, že se Vám tyto změny líbí. Pokud máte jakoukoli přimpomínku, napiště nám ji na info@efabos.cz. :-)

fabos, jablonec, bizuterie, komponenty, filigran, kovodil, letovani, polotovar

WORLD OF BEAUTY AND SPA 2016 - JARO

Téměř 350 vystavovatelů, soutěže a bohatý doprovodný program! To a ještě mnohem více můžete ve dnech 11.-12.března vidět na letňanském výstavišti, kde se koná 21.kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 JARO. FaBOS zde opět nebude chybět, tentokrát Vám představíme nové kolekce - jaro 2016. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, jablonec, bizuterie, sperky, swarovski, praha, veletrh, world of beauty, jaro 2016

KOVOVÁ LŮŽKA PRO EPOXY ČOČKY!

Novinka na našem e-shopu! Do našeho sortimentu jsme přidali kovová lůžka určená pro vlepení epoxy čoček. Tato technika výroby originálních autorských šperků je dnes velmi oblíbená nejen pro svou časovou nenáročnost. Prohlédněte si naší nabídku, kde kromě klasických komponentů najdete také kravatové spony, klipsy nebo manžetové knoflíky.

Fabos, jablonec, bizuterie, komponenty, luzko, epoxy, cocka, rhodium

STYL A KABO 2016 - ÚNOR

Co bude letos největší hit? Nové kolekce inspirované nejžhavějšími trendy pro letošní rok jsou tady! Zúčastněte se spolu s námi 47. mezinárodního veletrhu módy a obuvi v Brně a objevte jako první novinky z naší výroby luxusní jablonecké bižuterie. Můžete se těšit na bohatý doprovodný program. Součástí módní přehlídky i letos budou šperky FaBOS, které již minulý rok zdobily krásné modelky na mole, včetně České Miss Gabriely Frankové. Veletrh probíhá ve dnech 20.-22.2.2016 na brněnském výstavišti. Těšíme se na Vás v pavilonu P.

fabos, styl, kabo, moda, swarovski, bizuterie, jablonec, brno, veletrh

SVATEBNÍ VELETRH V HOTELU DIPLOMAT

Ať už plánujete svatbu, sháníte dárek na Valentýna nebo se jen rádi kocháte krásnými věcmi, určitě nezapomeňte navštívit velmi úspěšný Svatební veletrh v hotelu Diplomat v Praze. Naše šperky, které rozzáří každou nevěstu, zde opět nebudou chybět! Přivezeme Vám štrasovou bižuterii i luxusní bižuterii s kameny Swarovski. Veletrh probíhá od pátku 5.2. do soboty 6.2., pokaždé do 20:00 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, svatba, veletrh, diplomat, praha, 2016

♥ VALENTÝNSKÁ AKCE

Obdarujte své blízké jabloneckou bižuterií! S nádhernými třpytivými srdci se Swarovski elements rozhodně nešlápnete vedle. Navíc Vám veškerou hotovou bižuterii zakoupenou do 14.2.2016 pošleme v originální dárkové krabičce FaBOS. Více originálních šperků z naší výroby najdete na stránkách www.fabolous.cz, kde je dárková krabička již v ceně. Krásného Valentýna přeje Tým eFaBOS :-)

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, sperky, valentyn, laska, srdce, darek

PROVOZ STRÁNEK O VÁNOCÍCH

Vážení zákazníci. Velmi si vážíme Vaší přízně v tomto roce. Rádi bychom Vás upozornili, že veškeré objednávky přijaté v období 22.12.2015 (od 11:00) do 3.1.2016 budou z důvodu dovolené vyřízeny až 4.1.2016. Velmi děkujeme za pochopení a zároveň Vám přejeme klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a do roku 2016 spoustu úspěchů i radosti. Váš FaBOS.cz

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, vanoce, silvestr, dovolena, pf2016, svatky

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Stále Vám chybí vánoční dárky, nebo Vám už došla inspirace? Tak neváhejte a přijďte nás navštívit na již tradiční Stříbrné vánoční dny na pražském výstavišti v Letňanech. Najdete zde pestrou škálu zboží, od hraček až po lahodná vína a samozřejmě zde nebude chybět ani jablonecká bižuterie FaBOS, kterou pod stromečkem zaručeně potěšíte. ☺ Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu.

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, vanocni trhy, praha, darky, veletrh

BRNĚNSKÉ VÁNOČNÍ TRHY

Že v Brně nejsou trhy pouze o nakupování, ale také o skvělé atmosféře a zážitcích, dokazuje nejen velmi bohatý odporvodný program. Koncerty, taneční i divadelní představení a téměř 500 prodejních stánků. To vše najdete ve dnech 4.-13.12. na brněnském výstavišti v pavilonech F a G1. A my zde samozřejmě nebudeme chybět. Těšíme se na Vaši návštěvu.

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, vanocni trhy, brno, darky, veletrh

HODINY A KLENOTY V BRATISLAVĚ

Míříme na Slovensko a vezeme s sebou nejžhavější novinky z naší české výroby! Účastníme se veletrhu Hodiny a Klenoty v Bratislavě. Veletrh probíhá 6.-8.11. 2015 na slovenském výstavišti Incheba Expo Bratislava - Viedenská cesta 3-7, 851 01, Bratislava. Těšíme se na Vaši návštěvu.

fabos, jablonec, bizuterie, swarovski, veletrh, hodiny, klenoty, bratislava, slovensko

FABOS NA INTERBEAUTY PRAGUE 2015

Interbeauty Prague je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice s velmi bohatým doprovodným programem. FaBOS zde samozřejmě nebude chybět a přiveze Vám na výstaviště do Holešovic několik žhavých novinek! Přijďte nás 16.-17.10. 2015 navštívit. Těšíme se na Vás.

fabos, jablonec, bizuterie, sperky, veletrh, kosmetika, interbeauty 2015, praha, swarovski

FOR DECOR & PRESENT 2015

Nenechávejte nákupy dárků na poslední chvíli! Skvělá příležitost, kdy udělat radost sobě, nebo svým blízkým. To je veletrh For Decor & Present! Firma FaBOS se svými zářivými šperky z Jablonce opět nebude chybět. A jako na předchozích veletrzích, i zde platí naše veletržní sleva -30%! Těšíme se na Vaši návštěvu.

fabos, jablonec, bizuterie, fordecor, veletrh, darek, sperky, swarovski, forpresent

HODINY A KLENOTY 2015

24.mezinárodní specializovaná výstava hodin, hodinek, zlatých i stříbrných šperků a samozřejmě i naší originální jablonecké bižuterie! Přijďte si koupit novinky z naší výroby s veletržní slevou 30%! Výstava probíhá ve dnech 24.-26.9.2015 na pražském výstavišti v Holešovicích. Těšíme se na Vaši návštěvu.

fabos, jablonec, bizuterie, hodiny, klenoty, vystava, praha, holesovice, swarovski

WOMAN & LIFE V PRAZE

Festival zaměřený na osobní rozvoj, krásu, módu i duševní pohodu žen všech věkových kategorií, to je festival Woman & Life. Jedná se sice o první ročník, očekávání jsou ale obrovská! U takto velké akce s velmi bohatým doprovodným programem FaBOS rozhodně nebude chybět! Na pražské výstaviště v Holešovicích Vám přivezeme novinky z jablonecké výroby, bižuterii se Swarovski elements, oblíbené ručně malované lité brože a samozřejmě naši nejžhavější novinku Lumines Jewel - svítící bižuterii! Neváhejte, a přijďte nás navštívit. Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

fabos, festival, woman&life, bizuterie, jablonec, swarovski, lumines, praha, sperky

WORLD OF BEAUTY AND SPA

I na podzim nás můžete najít v pražském veletržním areálu v Letňanech. Od 4. do 5. září 2015 zde probíhá mezinárodní veletrh World of Beauty and Spa a FaBOS zde nebude chybět! Přijďte nás navštívit a ozdobit se novinkami z Jablonce nad Nisou. Těšíme se na Vás!

fabos, jablonec,bizuterie, veletrh, praha, world of beauty and spa, novinky

NOVINKA! SVÍTÍCÍ BIŽUTERIE LUMI

FaBOS se stal prvním výrobcem fotoluminiscenčních šperků u nás! Nová technologie, se kterou nyní můžete zazářit i Vy! Oproti fosforu je náš pigment zdravotně nezávadný a září několik hodin. Svítící bižuterie z kolekce Lumines Jewel, která si získala chytlavou přezdívku "Lumíci" má atraktivní design za světla a již v šeru nádherně modře září. Vyberte si ze stříbrné, rhodiové či rutheniové varianty našich šperků, vhodných ke každé příložitosti. V nejbližší době pro Vás chystáme rozšířenou kolekci, ve které najdete náušnice, prsteny i náramky. Lumines Jewel pro Vás vyrábí FaBOS s.r.o. z Jablonce. S našimi šperky zázáříte nejen přes den!

lumines, jewel, svitici, bizuterie, sperky, fabos, jablonec, eshop, sviti ve tme

STYL A KABO 2015

Jako každý rok, i letos se FaBOS zúčsatní mezinárodního veletrhu módy, obuvi a koženého zboží na brněnském výstavišti. FaBOS zde představí své nejžhavější novinky, kolekce se Swarovski elements i originální litou bižuterii. Těšit se můžete na skvělé veletržní ceny i pestrý doprovodný program. Styl a Kabo probíhá ve dnech 22.8. - 24.8.2015. Těšíme se na Vás v pavilonu P.

fabos, styl, kabo, moda, swarovski, bizuterie, jablonec, brno, veletrh

SPUŠTĚN NOVÝ E-SHOP!

Dne 8.7.2015 jsme spustili novou verzi e-shopu s komponenty a bižuterií naší firmy FaBOS s.r.o. Snažíme se, aby pro Vás online nakupování bylo co nejpohodlnější. Proto nám neváhejte napsat jakékoli připomínky, či dotazy ohledně nových stránek na mailovou adresu info@efabos.cz.

e-shop, efabos, design, komponenty, bizuterie, Jablonec nad nisou, Fabos s.r.o.

NOVÁ NYLONOVÁ NIT S-LON

Každý jistě ocení pevnou a kvalitní nylonovou nit, vhodnou pro všechny korálkové techniky, včetně tkaní na stavu! Nyní u nás v prodeji nylonová nit Superlon, také známá jako S-lon. Jedná se o velmi pevný, nepruživý návlekový materiál, prodávaný ve dvou velikostech a krásných sytých barvách.

superlon, s-lon, navlekovy material, nylonova nit, navlekani, koralkovani

NOVÉ NÁŘADÍ PRO VÝROBU BIŽUTE

Přidali jsme pro vás nové nářadí vhodné pro výrobu ozdob, bižuterie a šperků jako ploché kleště, štípací kleště nebo kleště na rokajl.

Nářadí, kleště, bižuterie, rokajl

PŘIDÁNY JAPONSKÉ TOHO KORÁLKY

Nově jsme pro vás přidali sortiment TOHO korálků. TOHO korálky je vysoce kvalitní Japonský rokail a neobvykle širokou paletou barev.

toho, rokail, koralky, fabos

RUČNĚ VYROBENÉ NÁRAMKY

Ručně vyrobené náramky FABOS, vyberte si z mnoha stylů, které dokonale rozzáří váš outfit

BROŽ VÁŽKA

Luxusní ručně vyráběná brož vážka

VALENTÝNSKÉ ŠPERKY 2024

Inspirace na Valentýnské šperky pro rok 2024 - krásné šperky pro speciální den se svou láskou